לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

אורתודונטים מומלצים במרכז

לא מעט ילדים נאלצים, לצערם הרב, לעבור טיפול אורתודנטי ארוך ומסובך, טיפול זה כולל בין היתר שילוב של פלטות שקופות ליישור שיניים, אלו פלטות שמניחים על גבי השיניים במטרה למשוך אותן להיצמד אחת לשנייה, וליישר אותן. הפלטות הינן שקופות על מנת שלא יהיה ניתן לראות אותן ובכך הן לא יפריעו למראה האסתטי של הפנים. 

הורים רבים מתקשים לא פעם למצוא אורתודנטים מומלצים במרכז למרות שלכאורה יש לא מעט כאלה, הסיבה היא, שהרבה מאוד רופאי שיניים לא בהכרח מתעסקים בנושא זה ובוודאי שאינם אורתודונטים לילדים ועל כן בחיפושים השונים, הם צריכים למצוא מישהו שהו גם מומלץ וגם מותאם לעבודה עם ילדים. 

כיצד מוצאים אורתודנט ילדים מומלץ?
ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, ניתן לחפש באמצעות האינטרנט, ואז אפשר למצוא מדריכים ואינדקסים שונים אשר ממליצים על אורתודנטים מומלצים במרכז ובכל הארץ, כמו כן ניתן להשתמש בחוות דעת והמלצות של הורים אחרים, אלה אפשר למצוא גם באינטרנט וגם במקורות אחרים. 

רצוי מאוד לבדוק עם הורים אחרים אשר ילדיהם עברו טיפול עם פלטות שקופות ליישור שיניים, האם הם ממליצים על אורתודונטים מומלצים במרכז אצלם ילדיהם עברו את הטיפול. צריך לזכור שלא כל אורתודנט ילדים מומלץ הוא בהכרח מישהו שאתם יכולים לעבוד איתו ותהיו מוכנים שילדכם יעבור אצלו טיפול, לכן תשבו איתו לשיחה ותבחנו מה תוכנית הטיפול שלו, כמה זמן היא נמשכת וכמה היא עולה, לפני שאתם מחליטים האם לעשות אצלו את הטיפול או לא. 
טיפול פלטות שקופות ליישור שיניים, הוא טיפול ארוך ומפותל, הוא טיפול שדורש הרבה מאוד סבלנות מצידכם ומצד הילד. לכן רצוי שהילד ידע מה הוא עומד לעבור ולהיות מוכן לכך. ככל שיהיה יותר מודע ומוכן, כך הסיכוי שהטיפול יעבור בצורה יותר טובה. 

נקודה אחרונה, יש לא מעט מרפאות שיניים שמציעות טיפול כולל, בין היתר גם של אורתודונטים מומלצים במרכז וכן של רופאי שיניים שמבצעים טיפולים אחרים. רצוי מאד לבחון אפשרות לשלב בין הטיפולים השונים ולערוך הכל במקום אחד, כך יהיה הרבה יותר נכון להגיע לתוצאות טובות. 

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר, במרפאה של פרופסור סטלה צ’אושו, תוכלו למצוא את כל מה שאתם זקוקים לו עבור טיפול אורתודנטי מוצלח. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נקבע לכם תור בהקדם עם תוכנית טיפול ייחודית ומהירה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
גשר לינגואלי