לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

טיפול לינגואלי

טיפול שינים לינגואלי הוא אחד מהטיפולים הפופולאריים ביותר כיום במסגרת מה שמכונה “טיפולי שיניים קוסמטי”, מדובר על טיפול יישור שיניים ללא גשר, למעשה זה יישור שיניים שאינו נראה, מאחר וכל תהליך ההסדרה של השיניים, נעשה בחלק הפנימי של הפה ולא בחלק החיצוני, ולכן כשהמטופל פותח את הפה לכדי חיוך, לא ניתן לראות שיש לו גשר שיניים ושהוא עובר טיפול לינגואלי. 

טיפול זה מזכיר במהותו טיפול עם גשר שיניים שקוף או פלטה שקופה אחרי גשר, טיפולי שיניים קוסמטיים שנהוג לבצע בקרב צעירים ומבוגרים אשר זקוקים לטיפולי שיניים ברמות שונות, בפרט ברמה הקוסמטית. מבוגרים רבים, שלא עברו טיפול יישור שיניים בילדותם, מבקשים לעבור אותם בבגרותם, הם עוברים אותו במסגרת טיפול יישור שיניים ללא גשר או עם גשר שקוף, בשביל שאנשים אחרים לא יוכלו לראות שהם עוברים את הטיפול וכן לא יוכלו לראות את התוצאות שלו. טיפולי לינגואלי הוא דומה במובן זה, שכן מדובר בטיפול שיניים קוסמטי שלא ניתן להבחין שעוברים אותו. 

טיפול לינגואלי מתבצע באופן כזה, שכל הכתרים והחבקים אשר משתמשים בהם בעת תהליך יישור שיניים, מתבצע בחלק הפנימי של הפה, החלק של הלשון והגשר מורכב באופן הפול, לא בקדמת הפה אלא בחלק הפנימי. יש לציין שהגשר מורכב מאותם חומרים כמו גשר רגיל והתפקוד הוא זהה, במובן הזה אין לנו מה לדאוג שהתוצאה תהיה שונה או שהמשמעות של הטיפול יהיה אחר. היתרון הוא, שהטיפול נעשה באותה תורה פשוט מי שמתבונן בפה יראה משהו אחר. 

חשוב להבהיר, בשביל לעבור טיפול לינגואלי, יש לבחון האם אנחנו נמצאים מתאימים לטיפול שכזה. לשם כך, יש לעבור בדיקה אצל אורתודנט. לרוב המועמדים המתאימים הם מבוגרים או צעירים שיש להם שיניים בגודל סביר, כמו כן תיבחן השאלה האם הגשר מתאים למבנה הפה. צריך לזכור, שמבנה הפה והלסת, אמור להחזיק את הגשר והוא לא יכול למנוע לעיסה או כל שימוש אחר בפה. על כן לא כל אחד יכול להימצא מתאים לטיפול שכזה. 

לסיום, אם אתם מעוניינים לעבור טיפול לינגואלי, אתם מוזמנים לפנות אל המרפאה של פרופסור סטלה צ’אושו, מומחית בתחום זה. במרפאה שלנו תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש אודות טיפול לינגואלי וכן אודות טיפול יישור שיניים ללא גשר או טיפול פלטה שקופה אחרי גשר. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע ההכרחי בנושא. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
יישור בשיטת אינויזיליין

סגירת תפריט