לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

יישור שיניים בשיטת אינויזליין

אם הגעת למאמר הזה כנראה שגם אתה זקוק ליישור שיניים. לפני שאתה ניגש לביצוע התהליך חשוב שתדע מהם האמצעים העומדים לרשותך ומה הפתרון הטוב ביותר. סביר להניח שלא תרצה שאמצעי היישור יבלוט על שיניך, ולכן הפתרון הטוב ביותר עבורך הוא אינויזליין, שהוא טכניקה בלתי נראית ליישור השיניים. במרכז לאורתודנטיה המנוהל על ידי פרופסור סטלה צ’אושו, מנהלת המחלקה האורתודנטית בבית חולים הדסה עין כרם, חשוב שתמשיך לחייך בעזרת יישור שיניים שקוף, וזו בדיוק הסיבה שאנחנו רוצים לספר לך על האמצעי שיביא לשינוי המיוחל בשיניים וזאת מבלי לעבור תקופה מביכה הכוללת מתכות בשיניים.

מה כוללת שיטת אינויזליין?

טכניקת יישור השיניים אינויזליין מתאפשרת בזכות שימוש בטכנולוגיה חדשנית של תלת מימד, בה מתקבלת תוכנית מדויקת של כל שלבי הטיפול החל ממצב השיניים העכשווי ועד להבאתן למצב הרצוי. באמצעות הטכנולוגיה התלת מימדית מיוצרות קשתיות עשויות חומר שקוף המותאמות באופן מדויק לשיני המטופל ולשלבים השונים של התהליך, כאשר שיטת הטיפול מאפשרת החלפה של קשתית מידי שבועיים, עם כל שינוי שנעשה במבנה השיניים, עד לרגע סיום טיפול הנקבע על ידי הרופא המטפל.

תוכנית טיפול מדויקת

פלטות האינויזליין מפעילות לחץ מבוקר על השיניים ובעצם גורמות לתזוזתן. להבדיל מהשיטות הישנות יותר מפעילה טכניקה זו לחץ על השיניים הנבחרות לכל שלב, ולמעשה מחלקות את התהליך בצורה נכונה בו כל שן או קבוצת שיניים מטופלות בשלב אחר, ובכך התוצאות המתקבלות תהיינה טובות יותר. על פי התוכנית הטיפולית בה נבחרות השיניים המטופלות לכל שלב יוכנו הקשתיות כך שהן יפעילו בדיוק את הכוח הרצוי על כל אחת מן השיניים.

יתרונות השיטה

היתרון הגדול ביותר של טכניקת האינויזליין היא עצם היותה שקופה ובלתי נראית או מורגשת. למעשה יכול המטופל לעבור גם תהליך ממושך בו מורכבות קשתיות האינויזליין על שיניו ואף לא אחד ירגיש שקיימת בתוך פיו פלטה ליישור השיניים. בצורה כזו הפלטה אינה מפריעה לקיום אורח החיים הרגיל של המטופל. יתרון נוסף הוא האפשרות להסיר את הפלטה בכל עת, שלא כמו שיטות אחרות הנשארות קבועות על השיניים. כך יכול המטופל לאכול, לשתות או לצחצח שיניים בקלות לאחר הסרת פלטות אינויזליין.

יישור שיניים בשיטת אינויזלין