לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

יישור שיניים בשיטת אינויזיליין

לא מעט מבוגרים וצעירים עוברים תהליכי יישור שיניים בשיטת אינויזיליין,  טיפול זה מתבצע באמצעות גשר יישור שיניים שקוף והוא נעשה על ידי אורתודנטים בכל רחבי הארץ. 

טיפול יישור שיניים בשיטת אינויזיליין הינו שיטה אשר מתאימה לאנשים אשר צריכים לעבור טיפול ישור שיניים אך מתביישים בכך. מדובר הן בבני נוער אשר חוששים שמראה הברזלים יפגע במראה האסתטי שלהם, והן במבוגרים אשר חשים אי נוחות ובושה שהם צריכים לעבור את הטיפול בגיל מאוחר. על כן, הם משתמשים בשיטה כמו זו או בפלטה שיניים לאחר הגשר. 

הרעיון של יישור בשיטת אינויזיליין הוא, שבמקום להשתמש בברזלים וסמכים רגילים, משתמשים בגשר שקוף אשר מוצב על גבי השיניים הקדמיות וכך לא ניתן לראות שמתבצע טיפול שיניים. הטיפול יש לציין לא שונה באופן מהותי מטיפול ברזלים וסמכים רגיל, תחיל יבדוק האורתודנט האם ניתן לבצע טיפול כזה ובמידה וכן הרי שהוא יתחיל לקחת מדידות לצורך בנייה של פלטות שקופות נשלפות, לאחר מכן, כשהן יהיו מוכנות, הוא יתחיל להקים את התשתית להצבת הפלטה על השיניים ואז הוא ימסור אותן למטופל. ניתן להשתמש בפלטה לשיניים אחרי גשר, במשך שעות קצובות ביום ולהסיר אותה למשך זמן מה, לפי הצורך ועל פי מה שקובע האורתודנט. מומלץ לא לאכול מאכלים חמים או לשתות משקאות חמים כשהפלטה מורכבת בפה. 

כאמור, טיפול יישור בשיטת אינויזיליין רצוי לעבור אצל אורתודנט מומלץ. כשאתם מגיעים לפגישה אצלו לצורך קבלת מידע על הטיפול המדובר, חשוב שתשאלו אותו את כל השאלות אשר עולות בראשכם על מנת שתוכלו להגיע לטיפול מוכנים. בין היתר תשאלו, כמה זמן לוקח הטיפול, מה הסיכונים שחלים בו, כמה זמן תצטרכו ללכת עם הפלטה, כיצד משתמשים בה בצורה חכמה, כיצד שומרים עליה, מה מותר ומה אסור לכם לעשות איתה. ככל שתקבלו יותר תשובות מלאות, כך תוכלו להתמודד בצורה חכמה יותר עם השימוש בפלטה וכן תוכלו להטיב עם הטיפול שלכם. 

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות טיפול יישור בשיטת אינויזיליין, אתם מומלצים לפנות למרפאה של פרופסור סטלה צ’אושו אשר נמצאת בתל אביב. במרפאה עובדים אורתודנטים ורופאים, אשר ישמחו לבצע עבורכם את הטיפול. אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או בטלפון, ולקבל מענה מלא אודות הטיפול וכן אודות פלטות וגשרים לשיניים. תצרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר לתוכנית טיפול מלאה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
לנגואלי

סגירת תפריט