לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

שיוף שיניים קדמיות

אנשים רבים נאלצים לעבור טיפול של שיוף שיניים קדמיות, שכן השיניים שלהם חדות מדי, דבר שיכול לגרום לפגיעה אסתטית במראה הפה והשיניים, כמו כן שיניים חדות מדי יכולות לגרום לנשיכה של הלשון ושל השפתיים. לכן לא פעם כשיש מצב כזה, פונים אל רופא שיניים או אורתודנט מומחה לצורך תהליך של שיוף. 

טיפול שיוף שיניים נעשה בדרך כלל בעת טיפול אורתודנטי, דוגמא כשעורכים טיפול יישור שיניים, או לחילופין כשעורכים טיפול דנטאלי. הטיפול מאפשר לשמור על מבנה שיניים תקין, עם מראה אחיד וסימטרי, בדרך כלל לאחר הטיפול מדביקים ציפוי על השיניים אשר שומר ומחזק אותם. חשוב לציין שבמקרים רבים שיוף שיניים גם מאפשר לשמור על מרווח קטן בין שיניים צפופות. 

טיפול שיוף שיניים הוא כאמור טיפול שנעשה כחלק מטיפול דנטאלי או אורתודנטי, הוא מעניק מראה מלוטש לשיניים, יוצר סימטריה, מקטין מרווחים ומאפשר לקצר שיניים בולטות. במהלך הטיפול לא נהוג לשייף יותר מ2 מ”מ משכבת השן על מנת שלא לגרום לה נזק. חשוב להבהיר אם גורמים נזק לשן, אז לא ניתן לחדש את האמייל שלה, מה שעלול לפגוע בה בצורה קשה. 

הטיפול מתבצע, כפי שציינו, אצל רופא שיניים או אורתודנט מומחה, לכן כשאתם מבקשים לעבור טיפול שיוף שיניים עליכם לדאוג שאתם עוברים אותו אצל רופא מומחה אשר ביצע בעבר טיפול שיוף שיניים ויכול להציע לכם תוכנית עבודה מתאימה. 

טיפול שיוף שיניים לא נמשך זמן רב, הוא נערך במרפאת הרופא, ולרוב מסתיים עוד באותו יום אלא אם כן יש עיכובים ואז הטיפול יימשך יותר ממפגש אחד. במהלך הטיפול יעבור הרופא על כל השיניים ויבחן היכן בדיוק צריך לשייף וכיצד השיוף יכול להשפיע על מבנה השיניים. ברגע שהוא ישלים את הטיפול אז הוא יוכל להמשיך בתהליך העבודה הרגיל, עם זה הצבת ברזלים, גשר, פלטה או כל דבר אחר. יש לציין, הטיפול מתבצע רק מגיל הנעורים ומעלה, מאחר וקודם לכן השיניים, הם שיני חלב שלא  נהוג לטפל בהם כך. 

אם אתם רוצים לדעת עוד טיפול שיוף שיניים, זה הזמן לפנות אל המרפאה של פרופסור סטלה צ’אושו בתל אביב. אצלנו במרפאה תוכלו למצוא מגוון טיפולי שיניים, כולל טיפול אורתודנטי וכן טיפול שיוף שיניים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, לקבוע איתכם פגישה ולהציג בפניכם תוכנית עבודה מלאה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אורתדנט מומלץ למבוגרים