לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

הלבנת שיניים ביתית

בעשרים השנה האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על טיפולי הלבנת שיניים ביתית. אנשים רבים בוחרים לעבור טיפולי הלבנה ובפרט טיפולי הלבנת שיניים ביתית, מתוך רצון לנקות את השיניים מכתמים אשר נדבקו להם במשך השנים. 

כידוע, במהלך היום ובוודאי במהלך תקופות ארוכות, נדבקים לשיניים כתמים ולכלוכים שונים שאינם יורדים בצחצוח יומיומי. מדובר על כתמי קפאין, ניקוטין, כתמי אוכל ועוד. כתמים אלו גורמים נזק אסתטי לשיניים והופכים שיניים לבנות לצהובות ואף גרוע מכך. מאחר וכולנו רוצים חיוך מבריק ונקי עם שיניים לבנות וחלקות, הרי שאנחנו בוחרים כיצד לטפל בבעיה. יש מי שפונה אל טיפול יסודי שיננית מקצועית ויש מי שמעדיף לבצע טיפול הלבנת שיניים ביתית. 

אנחנו כאן בשביל להמליץ לכם לא לוותר על טיפול אצל שיננית מקצועית. אומנם לא תמיד הטיפול יגרום לשיניים שלכם להיראות לבנות לגמרי, שכן טיפול יסודי שיננית מקצועית הוא לא בהכרח טיפול הלבנה קלאסי, אלא אם כן אתם מבקשים ואז בשיתוף עם רופא שיניים יתבצע טיפול של הלבנה בלייזר או בצורה אחרת, אך טיפול יסודי ינקה את השיניים מעששת וחומרים שונים, ינקה את המרווחים בין השיניים, יסיר כתמי אוכל וכן פירורים שנתקעו בשיניים, טיפול יסודי שיננית מקצועית לא יפספס שום שן ושום חלק בלסת, על מנת לנקות את השיניים בצורה מלאה. 

יש לציין, הרבה פעמים לפני טיפול שיניים מסוים, בפרט אם מדובר בטיפול ארוך, הרופא ימליץ על ביקור אצל שיננית, במטרה לנקות את השיניים ורק לאחר מכן, להתחיל בטיפול. כך הוא יהיה בטוח שהשיניים מספיקות נקיות על מנת שהוא יוכל לטפל בהן כנדרש. 

טיפול אצל שיננית מקצועית נמשך כחצי שעה לרוב אלא אם כן מדובר במקרה קיצוני ואז הוא עלול להימשך יותר זמן, לא מדובר בטיפול כואב או מסובך, בסוף הטיפול אתם תצאו ממנו בתחושה שהשיניים שלכם מאוד נקיות ונעימות. במהלך הביקור השיננית גם תסביר לכם כיצד לטפל בשיניים בבית, ואם תחליטו אז מלבד הטיפול שהשיננית תמליץ לכם עליו, תוכלו גם לבצע טיפול הלבנת שיניים ביתית. 

לסיום, אם אתם רוצים לקבל טיפול אצל שיננית מקצועית, זה הזמן ליצור קשר עם המרפאה שלנו. במרפאה של פרופסור סטלה צ’אושו, תוכלו למצוא שיננית מקצועית וכן רופאי שיניים שישמחו לעמוד לרשותכם לכל סוג של טיפול. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר לטיפול של שיננית וכן לטיפולי שיניים מגוונים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הלבנת שיניים מידי

סגירת תפריט