לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

קשתיות שקופות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים אל אורתודנטים מומחים לצורך טיפול יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות. טיפול זה הפך הינו מאוד פופולארי בקרב בני נוער אך בעיקר בקרב מבוגרים שזקוקים לטיפול יישור שיניים. 

לפני שנסביר מדוע פונים רבים אל אורתודנטים מומחים לצורך טיפול יישור שיניים בלי גשר או עם קשתיות שקופות, נסביר בקצרה את משמעות הטיפול. מדובר בטיפול בשיטת אינויזליין, טיפול יישור שיניים שמטרתו להתבצע בלי שידעו שאתם עוברים את הטיפול הזה. מדובר בטיפול רגיל לחלוטין אך משתמשים בו באמצעים שקופים, קרי גשר ופלטות שקופות לגמרי אשר מטרתן לאפשר לנו ליהנות ממראה שיניים אסתטי ונקי. זה בשונה מטיפול יישור שיניים רגיל, כפי שבני נוער רבים נוהגים לעבור, טיפול אשר בכל חיוך קל לראות שמדובר בשיניים אשר עוברות טיפול. בני נוער רבים נאלצים להתמודד עם סיטואציה לא נעימה, לא מבחינה אסתטית ולא מבחינה חברתית. 

אך בעוד שאצל צעירים זה מתקבל בהבנה, יש לא מעט מבוגרים שחשים אי נוחות ובושה כשהם צריכים לעבור טיפול יישור שיניים. לרוב הם עוברים אותו, מאחר וכשהם היו צעירים, הוריהם לא שלחו אותם לטיפול כזה ועם הזמן נוצר צורך לבצע את הטיפול. במקרה כזה עליהם להחליט, האם להשתמש בברזלים וסמכים כמו שנהוג להשתמש בטיפולי יישור שיניים של ילדים ובני נוער או שמא הם מעדיפים לבצע טיפול יישור שיניים בלי גשר עם קשתיות שקופות ובכך לא להיות נבוכים כשהם פותחים את הפה, מדברים ומחייכים, בפגישות, הרצאות, הצגת מצגות או בכל סיטואציה חברתית או עסקית אחרת. 

חשוב לציין, שכיום אורתודנטים מומחים רבים מבצעים טיפול יישור שיניים בלי גשר, הטיפול נמשך לאורך שבועות, עד אשר כל השיניים מתיישרות ומציגות לסתות עם קשת שיניים צמודות זו לזו. במידת הצורך, נהוג גם לבצע ניתוח לסתות, זו בהנחה והלסתות אינן מונחות זו על זו. בכל מקרה מדובר בטיפול שהוא איננו מסובך או קשה, טיפול פשוט, שניתן לבצע אותו במקביל לעבודה, ללימודים או לכל דבר אחר שאתם עושים במקביל. 

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות טיפול יישור שיניים בלי גשר, זה הזמן לפנות אל המרפאה של פרופסור סטלה צ’אושו, אצלנו תוכלו לקבל תוכנית טיפול מלאה כולל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הטיפול. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה לכל שאלה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שיוף שיניים קדמיות