לקביעת תורים חייגו: 072-33-80-326

אורתודנט מומלץ למבוגרים

האם אורתודנט למבוגרים הוא כמו אורתודנט ילדים? האם קיים הבדל בין השניים או שמא כל אורתודנט יכול לטפל בכל מטופל, בלי קשר לגילו? הרבה פעמים הורים מחפשים אורתודנטים שיכולים לטפל בילדיהם, אך השאלה היא, האם הם מחפשים מישהו שיכול להתאים לטיפול בילדים באופן ספציפי או שהם מעדיפים לחפש מומחה בתחום, בלי קשר לשאלה זו? 

נציין כבר בהתחלה, אורתודנט מומלץ למבוגרים איננו בהכרח מומלץ לילדים. בסופו של דבר, מדובר על טיפולים שונים ויתרה מזו, על מטופלים שונים. לא מדובר כאן על אותו סוג טיפול ולא על אותו סוג פציינט, לכן כשמחפשים מבין אורתודנטים, מי יכול להתאים לטיפול בילדנו או בנו, עלינו לקחת את זה בחשבון. 

נסביר זאת כעת ואנחנו נתחיל במטופל קודם לכן. כפי שכולנו יודעים, ילדים הם רגישים יותר, הם פחות מחוסנים מכאב, הם לא מכירים את התחום של טיפולים ובכלל טיפולי שיניים, אז כל אקט בטיפול יכול להיות מאוד רגיש ובעייתי עבורם. לכן אורתודנט ילדים חייב לקחת את זה בחשבון ולהיות מסוגל להתייחס לטיפול בילד בהתאם. הוא לא יכול לגשת אליו כמו שהוא ניגש למבוגר, אשר מראש הוא רגיש פחות לטיפול ויודע כיצד להתמודד עם הכאב שהוא עובר במהלכו ואחריו. 
יתרה מזו, כשהטיפול מתבצע אצל מבוגר, אז אין מתווך בדרך, זה הוא מול האורתודנט. לעומת זאת, אצל ילדים, יש מתווך וזה ההורה, יש אורתודנטים שעובדים שזה ככה ויש מי שפחות. 

לגבי הטיפול, הרי מן הסתם, מה שהילד עובר שונה ממה שהמבוגר עובר. הרי הטיפול מתבצע בגישות שונות, אמצעים שונים, יתרה מזו, הוא מתבצע על לסתות ושיניים במצב שונה. כאן, במובן מסוים יש יתרון לילד, המצב שלו הוא בסיסי, התחלתי, בעוד שאצל המבוגר, סביר להניח, בהנחה ולא מדובר על מקרה שנוצר כתוצאה מתאונה או מחלה, הרי שהוא מגיע לטיפול אחרי שנים בהן הוא לא טיפל בשיניים ועל כן הוא רק עכשיו אל האורתודנט. מה שאומר שמצב השיניים, ייתכן ויהיה פחות טוב מזה של הילד. 

אם אתם מחפשים אורתודנט מומלץ למבוגרים או אורתודנט לילדים, זה הזמן לפנות אל המרפאה של פרופסור סטלה צ’אושו, אצלנו תוכלו למצוא אורתודנטים מובילים אשר מתמחים הן בטיפול בילדים והם בטיפול במבוגרים. אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון או דרך האתר ונקבע לכם פגישה עוד היום, במהלכה תקבלו הצעת מחיר לתוכנית טיפול מלאה על פי הצורך שלכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אורתודנטים מומלצים במרכז